EXIDE START/STOP AGM&EFB

EXIDE Štart-Stop AGM a EFB je o Triedu vyššie, ako ostatní.

6% zľava pri odovzdaní starej batérie

Zvoľte si originál.

Exide priniesla prvú Štart-Sop AGM batériu už v roku 2004. Technológia sa odvtedy podstatne rovinula, s každou novou generáciou prináša vyššiu efektívnosť a výkon. Batéria Štart-Stop AGM od Exide využíva vysokovýkonné komponenty a materiály, vrátane separátorov zo sklenných vlákien s veľkým povrchom, moderné zliatiny cínu a olova a jedinečné uhlíkové aditíva v aktívnej hmote.

Technológia Štart-Stop AGM (Absorption Glass Mat. Pri tejto technológii je elektrolyt nasiaknutý a viazaný v separátoroch zo sklenného mikrovlákna umiestnených medzi kladnými a zápornými doskami  v článkoch akumulátora)výhody:

Najlepšia akceptácia nabíjania – až 4-krát dlhšia cyklická životnosť – optimalizovaná pre prevádzku pri čiastočnom nabití – ideálne riešenie pre veľké autá,SUV,dodávky a vozidlá so systémom Štart-Stop a energeticky náročnou  výbavou – maximálna bezpečnosť a absolútne žiadna možnosť úniku kyseliny – rekombinácia VRLA(regulácia ventilom) – najnovšia generácia schválená výrobcami automobilov.

Technológia Štart-Stop EFB (Enhanced Flooded Battery) so špeciálnym separátorom a sklenným mikro  vláknom priamo v aktívnej hmote kladných 3DX dosiek, ktorá udržiava a pokrýva aktívnu hmotu)  :

Exide vyvinula, ako prvý EFB batériu v roku 2008, čím pomohla európskym výrobcom áut znížiť spotrebu paliva a emisií pre malé a stredne veľké autá. Najnovšia generácia EFB batérií ponúka podstatne lepšiu schopnosť akceptácie nabíjania a 3-násobnú cyklickú životnosť, ako výsledok kľúčového pokroku v zliatinách olova a jedinečných uhlíkových aditív, ktoré sú výsledkomaktivít v oblasti výskumu a vývoja. Batérie Exide Štart-Stop EFB od exide umožňujú používanie funkcie Štart-Stop, regeneratívného brzdenia a iných energeticky náročných funkcií, ktoré šetria palivo.

Zobrazuje sa všetkych 12 výsledkov

Nákupný košík