Autobatérie Žilina

Vitajte na stránke Autobatérie Žilina,

ktorá patrí spoločnosti Autobatérie, s.r.o.. Naša spoločnosť Vám ponúka služby v oblasti predaja autobatérií už 30 rokov.
Autobatérie a doplnkový sortiment nájdete v našom webshope a zároveň máte možnosť zakúpiť si ponúkaný tovar i v našej predajni na Kamennej ulici  č. 11 v Žiline. Podnikáme formou maloobchodu i veľkoobchodu.
 
Prioritu v našej ponuke tvoria autobatérie VARTA a EXIDE.  Značka VARTA a EXIDE, to je rokmi overená kvalita – autobatérie spĺňajú  požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Široké spektrum výrobkov VARTA a EXIDE je zárukou toho, že u nás nájdete batériu do každého vozidla, motocykla, poľnohospodárskeho stroja, nákladného automobilu i zálohových systémov ako sú karavany,motorové člny a pod.
Doplnkovým tovarom sú nabíjače pulzné i klasické.
“ŠROTOVNÉ” – nechajte nám starú autobatériu, na novú dostanete zľavu až  6%. Nechajte si namontovať novú baterku u nás. Meranie dobíjaciej sústavy je v  cene.
 
Naša nová služba – DOVOZ a MONTÁŽ
u vás na území mesta Žiliny a blízkeho okolia po telefonickej dohode (0948-744 712) v pracovných dňoch PO-PI, SO-NE Dohodou!!!
 
Výmena akumulátorov vo všetkých autách so systémom ŠTART-STOP a v autách, kde je potrebné kódovanie po výmene batérie a  následné kódovanie riadiacej jednotky vozidla prístrojom EXIDE BRT-12 alebo diagnostikou V.C.D.S. pre VW, AUDI, ŠKODA a SEAT.

"Je Vám horúco? My Vás schladíme."

KONTROLA A PLNENIE KLIMATIZÁCIE VÁŠHO AUTA

Plnenie-klimatizacie350

DEZINFEKCIA KLIMATIZÁCIE
OZÓNOM

Prezentácia našej firmy v TV RAJ

MOŽNÁ PLATBA KARTOU!

Nákupný košík